Soukromé plavby po Vltavě

Co nabízíme

Denní / noční projížďky

Vydejte se s námi lodí po Vltavě za světla a vychutnejte si krásu Prahy. Poplujte s námi na lodi v noci a užijte si romantiku Vltavy pod Vyšehradem nebo pod Karlovým mostem. To vše s patřičným občerstvením. Prožijte příjemné chvíle na lodi se svými přáteli, partnery, s dětmi, s rodinou. Po domluvě nalodíme třeba i vašeho pejska. Vyberte si loď a objednejte si projížďku po Vltavě. 

NABÍDKA LODÍ  |  KONTAKT

Celodenní výlety

Chcete strávit na lodi celý den? Poplujte s námi po Vltavě a užijte si celodenní výlet. Trasu naplánujeme společně. Můžete se podívat na Slapy nebo po proudu řeky kolem ZOO třeba do Nelahozevsi. Občerstvení na palubě je možno dodat vlastní nebo jej zajistíme. Na palubě je i možnost grilování. 

NABÍDKA LODÍ  |  KONTAKT


Oslavy, párty

Jak originálně oslavit narozeniny, promoce, výročí nebo se prostě jen tak pobavit? Co třeba na lodi? Můžete loď vyzdobit, přinést si i vlastní občerstvení či svou oblíbenou muziku. Prostě užít si to na Vltavě naplno. Pro kalkulaci na míru nás kontaktujte. 

NABÍDKA LODÍ  |  KONTAKT


Dárkové poukazy

Chcete kteroukoliv naši plavbu lodí po Vltavě darovat svým blízkým a překvapit je tak příjemným a originální zážitkem? Zde si objednejte dárkový poukaz, který po zaplacení obdržíte mailem.

Dárkové poukazy jsou platné po dobu 3 měsíců od objednání.

NABÍDKA LODÍ  |  KONTAKT

Svatby

Sežeňte si oddávajícího a oddejte se na lodi. Objednejte si některou z našich lodí a služby našich kapitánů na svatební oslavy. Zajistíte svým blízkým originální program nebo dokonce překvapení pro novomanžele. A co si užít na lodi na Vltavě rozlučku se svobodou? Vyberte si a objednejte loď nebo si zavolejte pro individuální nabídku. 

NABÍDKA LODÍ  |  KONTAKT

Kapitánské zkoušky

Pomůžeme vám stát se vůdcem malého plavidla a moci se samostatně plavit. Poskytneme vám cvičné jízdy a připravíme vás na zkoušku. Praktickou část zkoušky pak můžete udělat rovnou u nás! Můžete s námi procvičit své kapitánské dovednosti, i když už máte zkoušku nějaký ten čas za sebou. Pro nabídku nás kontaktujte.

NABÍDKA LODÍ  |  KONTAKT

Nenašli jste požadovanou službu?  Napište nám email nebo zavolejte. Kontakty naleznete zde.